Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá do 24. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 1888
Poslední dražitel: 2209

Nečitelně signováno

Rozhovor
olej na plátně, 55, 5 x 69 cm, nerámováno, malba poškozena, nutno restaurovat, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  19:10:00
Číslo položky: 1766
Poslední dražitel: 1911

olej na plátně, 38 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.6.2007  19:00:00
Číslo položky: 1944
Poslední dražitel: 2336

Štáfl Otakar (1884 - 1945)

Alpská krajina
31, 5 x 22, 5 cm, olej plátno na kartonu, rámováno, rám mírně poškozen, obraz špatně zasazen do rámu, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  22:05:00
Číslo položky: 1201
Poslední dražitel: 1663

Elias P. van Bommel (1819 - 1890)

Holandský námět
olej na dřevě, 23 x 28 cm, signováno monogramem LD, 2. pol. 19. stol., zezadu původní štítek autora opatřený pečetí a štítek původního majitele psaný strojopisem
Vyvolávací cena: 86 900 Kč
Dosažená cena: 97 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  21:50:00
Číslo položky: 1431
Poslední dražitel: 2109

Signováno nečitelně

Klaun
akvarel, 28, 5 x 23 cm, rámováno, signováno nečitelně PD, pasparta, zaskleno
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  21:40:00
Číslo položky: 1681
Poslední dražitel: 1738

Polonyi Karol

Horské jezero
olej na plátně, 60, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  21:25:00
Číslo položky: 1904
Poslední dražitel: 2346

Radimský Václav (1867 - 1946)

U řeky
černobílá litografie na papíře, 12,8 x 18,8 cm, dole v kameni "Výstava V. Radimského Přerov: umění - květen 35", nerámováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  20:40:00
Číslo položky: 1907
Poslední dražitel: 1962

K. H. Mácha, Máj (Zpěv IV)
jednobarevná litografie na papíře, 61 x 46 cm, signováno PD, nerámováno, 1. třetina 20. století
Vyvolávací cena: 20 300 Kč
Dosažená cena: 20 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  20:30:00
Číslo položky: 1908
Poslední dražitel: 1963

Erotický motiv
kresba tužkou na papíře, 23 x 20 cm, signováno PD, nerámováno, skvrny v papíře - nutno restaurovat, datováno 1933
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  20:25:00
Číslo položky: 1909
Poslední dražitel: 1963

Žena s košem ovoce
kresba tužkou na papíře, 18 x 12 cm, signováno PD, nerámováno, datováno 1920
Vyvolávací cena: 3 100 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.6.2007  20:20:00