« 1 2 3 4 5 6 7
Číslo položky: 1824
Poslední dražitel: 2056

Chlapec s holí

14, 5 cm, glazovaná, malovaná kamenina, zn. M. J. Hummel, 1. pol. 20. století, mírně poškozeno, Německo
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:30:00
Číslo položky: 1518
Poslední dražitel: 1934

Karafa + 6 skleniček

výška karafy 24, 5 cm, výška skleničky 6, 2 cm, sklo čiré rubínové s motivem jelena, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1567
Poslední dražitel: 1567

A. Procházka - Klečící dívčí akt - plastika

42 cm, patinovaná sádra, signováno A. Procházka, začátek 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 1556
Poslední dražitel: 2045

Váza

25, 3 cm, sklo čiré, signováno Drahoňovský, leptaný, zvoncovitá kupa a patka, počátek 20 stol.
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:10:00
Číslo položky: 1815
Poslední dražitel: 2040

Stojící dívčí akt
sádra, 110 cm, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:05:00
Číslo položky: 1822
Poslední dražitel: 2055

Děvčátko s husami

13 cm, glazovaná, malovaná kamenina, zn. M. J. Hummel, 1. pol. 20. století, mírně poškozeno, Německo
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7