Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1267
Poslední dražitel: 1904

Pohár

25, 5 cm, sklo čiré, rubínové, brus, konec 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:10:00
Číslo položky: 976
Poslední dražitel: 1652

Hippolyte Moreau (*1832 - 1927) - plastika

La Tempete, par Hip. Moreau, patinovaný zinkocín, značeno v dolní části, 1. třetina 20. století, výška 67 cm
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:00:00
Číslo položky: 1834
Poslední dražitel: 2160

Pejsek

7 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, signováno Moldenhauer, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  22:00:00
Číslo položky: 1330
Poslední dražitel: 1950

Náušnice s českými granáty

Ag 900/1000, 4,44 g
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 1833
Poslední dražitel: 2179

Pejsek

6 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:50:00
Číslo položky: 1271
Poslední dražitel: 1731

Váza

27 cm, sklo čiré s broušeným motivem tančícího páru, nesignováno, 20 - 30 léta 20 století
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1237
Poslední dražitel: 1748

Jaroslav Horejc - plastika

Stojící dívčí akt
Patinovaná sádra, signováno, poškozeno, 1. třetina 20. století, výška 36,5 cm, žák prof. Suchardy
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1832
Poslední dražitel: 2179

Pejsek

7 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:40:00
Číslo položky: 1272
Poslední dražitel: 1907

J. Soukup

Váza
26 cm, sklo čiré, leptané postavy dívčích poloaktů, signováno, datováno 1942
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1831
Poslední dražitel: 2060

Motýl

8 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, zespoda nečitelná signatura autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE