9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1289
Poslední dražitel: 1854

Sklenka dvoustěnná

10, 5 cm, zelenobílozlatá, broušená
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:30:00
Číslo položky: 1341
Poslední dražitel: 1954

Brož s českými granáty

9, 15 g, nízkoryzostní slitina, Čechy, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:25:00
Číslo položky: 1830
Poslední dražitel: 2060

Motýl

5, 5 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, zespoda nečitelná signatura autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:20:00
Číslo položky: 1829
Poslední dražitel: 2137

Motýl

5 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  21:10:00
Číslo položky: 1414
Poslední dražitel: 1870

Pohár s víkem

35, 5 cm, mosaz/alpaka, dekor vinné révy, přelom 19. a 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1346
Poslední dražitel: 1963

Brož s českými granáty

6, 34 g, nízkoryzostní slitina, Čechy, 2. pol. 20. stol.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 1827
Poslední dražitel: 2175

Kohout a slepička

14 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, signováno K. Himmeistoss, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:50:00
Číslo položky: 1826
Poslední dražitel: 1843

Pejsek

15, 5 cm, porcelán, malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:45:00
Číslo položky: 1515
Poslední dražitel: 2026

Váza

31, 5 cm, sklo, malba květů, zelený dekor, zlaceno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:40:00
Číslo položky: 1566
Poslední dražitel: 1819

Dudák

30 cm, bronzová socha, sign. J. V. Pekárek, na soklu nápis "Kaňák Dudák z Plzeňska", datováno 1903
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:35:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »