« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1228
Poslední dražitel: 1885

Flakón, ČECHY

Sklo čiré, rubínová lazura, zlaté linky, emailový zlacený dekor, zátka a hrdlo zabrušované, 2. polovina 19. století, výška 16 cm
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:10:00
Číslo položky: 1882
Poslední dražitel: 1911

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
52 cm, plastika, mramorový podstavec, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 1591
Poslední dražitel: 1747

Dáma v šatech

30, 5 cm, porcelán, zn. Rosenthal, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:05:00
Číslo položky: 1229
Poslední dražitel: 1884

Korbel, NĚMECKO

Sklo čiré s rubínovou lazurou, cínové víko se skleněnou výplní, mírně kónický tvar, brus rostlinného dekoru a stolního zátiší, konec 19. století, výška 16 cm
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:00:00
Číslo položky: 1319
Poslední dražitel: 1945

Závěs s českými granáty

Ag 900/1000, 8, 91 g
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:50:00
Číslo položky: 1641
Poslední dražitel: 1771

Bažant

15 cm, narůžovělý porcelán glazovaný-zlaceno, zn. Schlaggenwald - Slavkov, Čechy, 1. třetina 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:45:00
Číslo položky: 1231
Poslední dražitel: 1508

Dóza, ČECHY

Sklo opakní bílé, kvádrová se zkosenými rohy, víčko pantové s kovovou montáží z obecného kovu, zámek s klíčkem, 2. polovina 19. století, rozměr 13 x 9,5 cm, výška 10 cm
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:40:00
Číslo položky: 845
Poslední dražitel: 1662

Kutálek - Dívčí akt se lvem

Pálená malovaná hlína, sign. Kutálek, 30. - 60. léta 20. století, výška 20 cm
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:30:00
Číslo položky: 1321
Poslední dražitel: 1946

Prsten s českými granáty

Ag 900/1000, 3, 01 g
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 852
Poslední dražitel: 1700

Rybář

Obecný kov na kamenném soklu, 20. léta 20. století, výška 13 cm
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »