Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2
Číslo položky: 1566
Poslední dražitel: 1819

Dudák

30 cm, bronzová socha, sign. J. V. Pekárek, na soklu nápis "Kaňák Dudák z Plzeňska", datováno 1903
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:35:00
Číslo položky: 1567
Poslední dražitel: 1567

A. Procházka - Klečící dívčí akt - plastika

42 cm, patinovaná sádra, signováno A. Procházka, začátek 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 1556
Poslední dražitel: 2045

Váza

25, 3 cm, sklo čiré, signováno Drahoňovský, leptaný, zvoncovitá kupa a patka, počátek 20 stol.
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:10:00
Číslo položky: 1815
Poslední dražitel: 2040

Stojící dívčí akt
sádra, 110 cm, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.5.2007  20:05:00

« 1 2

do květnové aukce 2018