« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1890
Poslední dražitel: 1948

Dekorativní váza

glazovaná kamenina s plastickým květinovým a loveckým motivem, amforovitého tvaru, malováno, zlaceno, mírně poškozeno, 2. pol. 19. století, pravděpodobně Německo, 75, 5 cm
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  22:00:00
Číslo položky: 769
Poslední dražitel: 1339

Dívka s kobrou

23 cm, porcelán malovaný, glazovaný, zn. Royal Dux, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:50:00
Číslo položky: 783
Poslední dražitel: 1615

Kólie

Porcelán malovaný glazovaný, značeno Rosenthal, 20. léta 20. století, výška 12 cm
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:40:00
Číslo položky: 841
Poslední dražitel: 1225

Poloakt dívky

Porcelán malovaný, glazovaný, zn. Rosenthal, Německo, 20. - 30. léta 20. století, výška 22 cm
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  21:25:00
Číslo položky: 1263
Poslední dražitel: 1853

Dívčí klečící akt

24 cm, porcelán zn. DUX, Čechy, malba, 1. pol. 20. stol.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:50:00
Číslo položky: 1304
Poslední dražitel: 1940

Prsten s českými granáty

Au 585/1000, 7,83g
Vyvolávací cena: 1 950 Kč
Dosažená cena: 1 950 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:35:00
Číslo položky: 1280
Poslední dražitel: 1863

Rokoková tanečnice

21 cm, porcelán, zn. Rosenthal, Německo, malba, zlaceno, poškozeno, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:30:00
Číslo položky: 1281
Poslední dražitel: 1916

Dívka s květinami

19 cm, porcelán malovaný, glazovaný, zn. Drážďany, Německo, 1. třetina 20. stol.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 1307
Poslední dražitel: 1888

Pánský snubní prsten

Au 585/1000, briliant 0, 50 ct, 2, 10 g
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 1282
Poslední dražitel: 1594

Mladík s kyticí

18, 5 cm, porcelán, mladík s kyticí, malováno, glazováno, Drážďany, Německo, 1. třetina 20. stol.
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »