9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 812
Poslední dražitel: 1710

Karafa s podnosem a čtyřmi sklenkami

Sklo čiré, přejímané sklem rubínovým, leptané s květinovým dekorem, konec 19. století, výška 21 cm
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.5.2007  20:00:00
Číslo položky: 753
Poslední dražitel: 1486

Váza

Sklo kompaktní dvouvrstvé nafialovělé s probrušovanými čočkami v horní části. Patka pravidelného osmihranu. Začátek 20. století. Výška 17 cm
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  21:35:00
Číslo položky: 756
Poslední dražitel: 1598

Číše

Sklo čiré s dekorativním brusem, vybroušen monogram J.B. Datováno 1847. Výška 11 cm
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  21:10:00
Číslo položky: 797
Poslední dražitel: 1408

Těžítko s motýlem

Sklo čiré, broušené do pravidelných fazet, 20. - 30. léta 20. století, Čechy, výška 9 cm
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  20:50:00
Číslo položky: 800
Poslední dražitel: 1619

Váza

Sklo opakní iris nazelenalé, s plastickou zelenou nití uprostřed, nahoře prolamované, 20. léta 20. století, Čechy, výška 23 cm.
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 802
Poslední dražitel: 1620

Váza

Sklo čiré namodralé, malovaná figurální scéna v krajině s fazetovým brusem, 20. - 30. léta 20. století, Čechy Kamenický Šenov?, malba signována nečitelně, výška 12 cm
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.5.2007  20:00:00
Číslo položky: 806
Poslední dražitel: 1506

Váza

Sklo čiré přejímané sklem rubínovým, leptaný dekor krajiny, 20. léta 20. století, Čechy, výška 26 cm
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  21:50:00
Číslo položky: 805
Poslední dražitel: 1510

Váza

výška 10, 5 cm, sklo čiré nazelenalé s bohatou sítí plastických šňůr nazelenalých nití na povrchu, zn. Löetz? Čechy, začátek 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 821
Poslední dražitel: 1392

Číška

Sklo čiré, leptané, probrušované s malbou listů, 2. pol. 19. století, výška 15 cm
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 822
Poslední dražitel: 1517

Džbán

výška 11 cm, sklo mléčné, světle modré se sítovým dekorem, 20. léta 20. století
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2007  20:10:00

1 2 3 4 5 6 7 »

do aukce Květen 2020.