9 300 000 Kč

Číslo položky: 1890
Poslední dražitel: 1948

Dekorativní váza

glazovaná kamenina s plastickým květinovým a loveckým motivem, amforovitého tvaru, malováno, zlaceno, mírně poškozeno, 2. pol. 19. století, pravděpodobně Německo, 75, 5 cm
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  22:00:00
Číslo položky: 1280
Poslední dražitel: 1863

Rokoková tanečnice

21 cm, porcelán, zn. Rosenthal, Německo, malba, zlaceno, poškozeno, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:30:00
Číslo položky: 1307
Poslední dražitel: 1888

Pánský snubní prsten

Au 585/1000, briliant 0, 50 ct, 2, 10 g
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:20:00
Číslo položky: 1308
Poslední dražitel: 1912

Dámský snubní prsten

Au 585/1000, briliant 0, 50 ct, 1, 68 g
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2007  20:10:00
Číslo položky: 1589
Poslední dražitel: 1784

Žabka a carevna

23 cm, porcelánová soška, zn. Rosenthal, Německo, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:25:00
Číslo položky: 1882
Poslední dražitel: 1911

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
52 cm, plastika, mramorový podstavec, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:10:00
Číslo položky: 1591
Poslední dražitel: 1747

Dáma v šatech

30, 5 cm, porcelán, zn. Rosenthal, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  21:05:00
Číslo položky: 1231
Poslední dražitel: 1508

Dóza, ČECHY

Sklo opakní bílé, kvádrová se zkosenými rohy, víčko pantové s kovovou montáží z obecného kovu, zámek s klíčkem, 2. polovina 19. století, rozměr 13 x 9,5 cm, výška 10 cm
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:40:00
Číslo položky: 845
Poslední dražitel: 1662

Kutálek - Dívčí akt se lvem

Pálená malovaná hlína, sign. Kutálek, 30. - 60. léta 20. století, výška 20 cm
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:30:00
Číslo položky: 976
Poslední dražitel: 1652

Hippolyte Moreau (*1832 - 1927) - plastika

La Tempete, par Hip. Moreau, patinovaný zinkocín, značeno v dolní části, 1. třetina 20. století, výška 67 cm
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.5.2007  20:00:00