Karafa s podnosem a čtyřmi sklenkami
Sklo čiré, přejímané sklem rubínovým, leptané s květinovým dekorem, konec 19. století, výška 21 cm
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 30.5.2007 20:00:00
Váza
Sklo kompaktní dvouvrstvé nafialovělé s probrušovanými čočkami v horní části. Patka pravidelného osmihranu. Začátek 20. století. Výška 17 cm
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 28.5.2007 21:35:00
Číše
Sklo čiré s dekorativním brusem, vybroušen monogram J.B. Datováno 1847. Výška 11 cm
Vyvolávací cena: 700 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 28.5.2007 21:10:00
Těžítko s motýlem
Sklo čiré, broušené do pravidelných fazet, 20. - 30. léta 20. století, Čechy, výška 9 cm
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 28.5.2007 20:50:00
Váza
Sklo opakní iris nazelenalé, s plastickou zelenou nití uprostřed, nahoře prolamované, 20. léta 20. století, Čechy, výška 23 cm.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 28.5.2007 20:20:00
Váza
Sklo čiré namodralé, malovaná figurální scéna v krajině s fazetovým brusem, 20. - 30. léta 20. století, Čechy Kamenický Šenov?, malba signována nečitelně, výška 12 cm
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 28.5.2007 20:00:00
Váza
Sklo čiré přejímané sklem rubínovým, leptaný dekor krajiny, 20. léta 20. století, Čechy, výška 26 cm
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 27.5.2007 21:50:00
Váza
výška 10, 5 cm, sklo čiré nazelenalé s bohatou sítí plastických šňůr nazelenalých nití na povrchu, zn. Löetz? Čechy, začátek 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Číška
Sklo čiré, leptané, probrušované s malbou listů, 2. pol. 19. století, výška 15 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 27.5.2007 20:20:00
Džbán
výška 11 cm, sklo mléčné, světle modré se sítovým dekorem, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 300 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 27.5.2007 20:10:00