1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 1617
Poslední dražitel: 1810

Kojan Jan (1886 - 1951)

Splav
olej na kartonu, 33,5 x 44,5 cm, nerámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  21:25:00
Číslo položky: 1743
Poslední dražitel: 1995

Neznámý autor

Mars sváděný Venuší
olej na plátně, 75 x 58 cm, signováno PD Moskva (azbukou), zezadu signatura autora ?, malba poškozena, místy zkrakelováno, plátno původně protrženo a neodborně restaurováno, 19 století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  21:15:00
Číslo položky: 1453
Poslední dražitel: 1834

Liesler Josef (1912 - 2005)

Kočka s balónem
tempera na papíře, 43 x 61 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  21:10:00
Číslo položky: 1002
Poslední dražitel: 1189

Liesler Josef (1912 - 2005)

Krajina s domy
olej na plátně, fixováno na karton, 33,5x22 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  20:55:00
Číslo položky: 722
Poslední dražitel: 1300

Nowopacký Jan (1821 - 1908)

Horská krajina s jezerem
olej na kartonu, 53, 5 x 35 cm, zepředu štítek autora na rámu, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  20:40:00
Číslo položky: 1444
Poslední dražitel: 1651

Hudeček František (1909 - 1990)

Na statku
tuž akvarel, 58, 5 x 26 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, datováno 1941, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  20:35:00
Číslo položky: 1402
Poslední dražitel: 1818

Dívka a faun
litografie, 33 x 26 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, přípis LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1422
Poslední dražitel: 1826

Monogramista E. K.

Hrad s řekou
olej plátno karton, 35 x 40, 5 cm, rámováno, signováno PD, monogram E.K.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  20:25:00
Číslo položky: 1680
Poslední dražitel: 1580

Pelíšek Alexander J. (1899 - 1919)

Karlův most
olej na kartonu, 41, 5 x 57, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  20:20:00
Číslo položky: 1438
Poslední dražitel: 1781

Malý Václav (1874 - 1935)

Z pouti na Chodsku
olej na kartonu, 36 x 27, 5 cm, signováno PD, přípis zezadu, zaskleno, rámováno, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

1 2 3 4 5 6 7 »