Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 1743
Poslední dražitel: 1995

Neznámý autor

Mars sváděný Venuší
olej na plátně, 75 x 58 cm, signováno PD Moskva (azbukou), zezadu signatura autora ?, malba poškozena, místy zkrakelováno, plátno původně protrženo a neodborně restaurováno, 19 století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  21:15:00
Číslo položky: 1453
Poslední dražitel: 1834

Liesler Josef (1912 - 2005)

Kočka s balónem
tempera na papíře, 43 x 61 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  21:10:00
Číslo položky: 1444
Poslední dražitel: 1651

Hudeček František (1909 - 1990)

Na statku
tuž akvarel, 58, 5 x 26 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, datováno 1941, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  20:35:00
Číslo položky: 1680
Poslední dražitel: 1580

Pelíšek Alexander J. (1899 - 1919)

Karlův most
olej na kartonu, 41, 5 x 57, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.3.2007  20:20:00
Číslo položky: 1438
Poslední dražitel: 1781

Malý Václav (1874 - 1935)

Z pouti na Chodsku
olej na kartonu, 36 x 27, 5 cm, signováno PD, přípis zezadu, zaskleno, rámováno, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 708
Poslední dražitel: 1022

A. Frind

Zátiší s jablky
olej na plátně, 40 x 34 cm, signováno PH, rám poškozen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  21:05:00
Číslo položky: 1742
Poslední dražitel: 1967

Goth Jan (1889 - 1959)

Galantní scéna
kvaš, akvarel, tužka, 46 x 28 cm, pasparta, zaskleno, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1915, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 800 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:55:00
Číslo položky: 955
Poslední dražitel: 1604

Miró Joan (1893 - 1983)

barevná litografie na papíře, 54, 5 x 37, 5 cm, signováno LD, zaskleno, uprostřed kompozice poškozeno přeložením
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:50:00
Číslo položky: 1451
Poslední dražitel: 1852

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)

Na pláži
olej na plátně, 64, 5 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LN, 30. - 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.3.2007  20:45:00
Číslo položky: 706
Poslední dražitel: 1256

Neznámý autor

Portrét dívky v šátku
olej na plátně, 25 x 40 cm, signováno PD čitelně, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 250 Kč
Příhoz: 100 Kč