Kostelík ve Bzí nad Malou Skálou olej na kartonu, 34 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Hájenka pod sněhem olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen