Číslo položky: 4181
Poslední dražitel: 5087

Kostelík ve Bzí nad Malou Skálou
olej na kartonu, 34 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  21:55:00
Číslo položky: 4185
Poslední dražitel: 4735

Hlava
barevná litografie, 31 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 18/100, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 4186
Poslední dražitel: 5091

Paganini II
suchá jehla, 28 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  21:50:00
Číslo položky: 4187
Poslední dražitel: 5086

Mendoly Grzegorz Steffanow (? - 1943)

Tanečnice
olej na plátně, 68, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4113
Poslední dražitel: 4350

Hájenka pod sněhem
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  21:40:00
Číslo položky: 4178
Poslední dražitel: 5323

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Pohled na Hradčany
olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  21:00:00
Číslo položky: 4115
Poslední dražitel: 5298

Monogram A. Ch.

Hrad Zvíkov
olej na plátně, 42 x 58, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno monogramem A. Ch. LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  20:55:00
Číslo položky: 4176
Poslední dražitel: 4572

Letní nálada u řeky
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  20:25:00
Číslo položky: 4177
Poslední dražitel: 5354

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Mytologický výjev
olej na kartonu, 50 x 70 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  20:20:00
Číslo položky: 4175
Poslední dražitel: 3727

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Benátky
akvarel na papíře, 48, 5 x 57, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, signováno LD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  20:15:00