Ostrov blaženosti barevný dřevoryt fixovaný na lepenku, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, odstřihnutý papír se signaturou autora, signováno LD, 1. pol. 20. století
Moře olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen