Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 4151
Poslední dražitel: 4621

Studie kubistického zátiší
akvarel, kvaš na papíře, 22 x 22 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen po okrajích, signováno UH, datováno 1944
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  20:10:00
Číslo položky: 4148
Poslední dražitel: 4834

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 37 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2011  22:00:00
Číslo položky: 4141
Poslední dražitel: 5116

olej na kartonu, 29, 5 x 40, 5 cm, nerámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2011  21:55:00
Číslo položky: 4145
Poslední dražitel: 3951

Jaro pod Košťálovem - Středohoří
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2011  21:45:00
Číslo položky: 4066
Poslední dražitel: 4928

Vltavský břeh
olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2011  21:30:00
Číslo položky: 4143
Poslední dražitel: 3950

Zima pod Štramberkem
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4015
Poslední dražitel: 3952

Konečný Josef (1907 - 1989)

olej na lepence, 76 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2011  20:50:00
Číslo položky: 4104
Poslední dražitel: 5278

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Březnový den
olej plátno na kartonu, 51 x 65 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2011  20:05:00
Číslo položky: 4136
Poslední dražitel: 3913

Koledníci
barevná litografie, 29 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen v horní části, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2011  20:00:00
Číslo položky: 4092
Poslední dražitel: 4259

Emauzy
olej na kartonu, 45 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2011  22:20:00

do aukce Září 2020.