Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 4170
Poslední dražitel: 4636

Váchal Josef (1884 - 1969)

Ostrov blaženosti
barevný dřevoryt fixovaný na lepenku, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, odstřihnutý papír se signaturou autora, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  20:15:00
Číslo položky: 4174
Poslední dražitel: 4638

Menhir
barevná litografie, 47, 5 x 64 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, přeložky, signováno PD, datováno 1980, 28/65
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2011  20:05:00
Číslo položky: 4162
Poslední dražitel: 3930

Lásenice
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  22:15:00
Číslo položky: 3898
Poslední dražitel: 5189

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Soumrak
barevná litografie, 88 x 46, 5 cm, nepůvodní rám mírně poškozen, litografie zastřižena, papír poškozen, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  22:00:00
Číslo položky: 4081
Poslední dražitel: 5198

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Moře
olej na plátně, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 165 000 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  21:55:00
Číslo položky: 3900
Poslední dražitel: 5189

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Svítání
barevná litografie, 88 x 46 cm, nepůvodní rám mírně poškozen, litografie zastřižena, papír poškozen, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  21:40:00
Číslo položky: 4165
Poslední dražitel: 4531

Portrét dámy
akvarel na papíře, 33 x 25, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno1963
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  21:25:00
Číslo položky: 4163
Poslední dražitel: 4564

Mokrý František Viktor (1892 - 1975)

Dáma s cigaretou
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  21:10:00
Číslo položky: 4149
Poslední dražitel: 5314

Krajina v podvečer
olej na překližce, 16 x 24 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  20:30:00
Číslo položky: 4154
Poslední dražitel: 4388

Marvánek Otakar (1884 - 1921)

olej na plátně, 32, 5 x 42, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, zezadu přípis, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2011  20:25:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE