Vysoká škola III suchá jehla, 41, 5 x 32, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, v pravém horním rohu dvakrát přeložka, signováno UD, datováno 1947, 81/300
Hospodská rvačka olej na kartonu, 54, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen