Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 4125
Poslední dražitel: 5303

Vysoká škola III
suchá jehla, 41, 5 x 32, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, v pravém horním rohu dvakrát přeložka, signováno UD, datováno 1947, 81/300
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2011  22:00:00
Číslo položky: 3975
Poslední dražitel: 4818

Oliva Viktor (1861 - 1928)

Hospodská rvačka
olej na kartonu, 54, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4131
Poslední dražitel: 4503

olej na kartonu, 58, 5 x 78 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2011  21:35:00
Číslo položky: 4132
Poslední dražitel: 3905

Hürden Erich (1884 - 1969)

Karlova studánka
olej na plátně, 60, 5 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4127
Poslední dražitel: 4500

Kamenitá stráň
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2011  21:05:00
Číslo položky: 4129
Poslední dražitel: 4173

Moře
kvaš na papíře, 33 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, zezadu pozůstalostní razítko, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 4126
Poslední dražitel: 4500

Klička Robert (1890 - ?)

olej na překližce, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2011  20:55:00
Číslo položky: 4121
Poslední dražitel: 5099

Nečitelně signováno

Zima na venkově
olej na plátně, 67 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2011  20:45:00
Číslo položky: 4119
Poslední dražitel: 5281

olej plátno na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2011  20:20:00
Číslo položky: 4120
Poslední dražitel: 4719

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 68 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE