« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 3825
Poslední dražitel: 4937

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 36 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010  21:15:00
Číslo položky: 3785
Poslední dražitel: 4155

Podvečerní zimní nálada
olej na kartonu, 47 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010  21:00:00
Číslo položky: 3822
Poslední dražitel: 4653

Zasněžená vesnice
akvarel na papíře, 35 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010  20:50:00
Číslo položky: 3823
Poslední dražitel: 4723

Vesnička
olej na plátně, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010  20:45:00
Číslo položky: 3815
Poslední dražitel: 3377

Kůrka V.

Předjaří na Vysočině
olej na kartonu, 42 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010  20:05:00
Číslo položky: 3814
Poslední dražitel: 3464

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Žlutý svízel v trávě
olej na plátně, 73 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970, přiloženo osvědčení o původu originálu
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6