Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3779
Poslední dražitel: 4495

Tři artisté
litografie, 19, 5 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  20:25:00
Číslo položky: 3583
Poslední dražitel: 4821

Hejna Václav (1914 - 1985)

Čertovka v Praze
olej na plátně, 35, 5 x 43, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno vlevo uprostřed, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  20:10:00
Číslo položky: 3723
Poslední dražitel: 4696

Stein V.

olej na překližce, 47 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  20:05:00
Číslo položky: 3722
Poslední dražitel: 3917

Monogram

Fjordy
olej na plátně, 68 x 105 cm, nerámováno, malba poškozena, na více místech protržena, nutná rentoláž, signováno nečitelným monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  20:00:00
Číslo položky: 3841
Poslední dražitel: 4152

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Jaro na venkově
olej na plátně, 38 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  22:00:00
Číslo položky: 3838
Poslední dražitel: 4815

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
olej na plátně, 68 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  21:55:00
Číslo položky: 3843
Poslední dražitel: 4357

Z Paříže
akvatinta, lept na papíře, 30 x 37 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, 66. výtisk, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3842
Poslední dražitel: 4675

Nowopacký Jan (1821 - 1908)

Procházka v parku
olej na plátně, 48 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  21:50:00
Číslo položky: 3840
Poslední dražitel: 3864

Boháček Karel (1886 - 1928)

Bouře v horách
kombinovaná technika oleje a tempery na kartonu, 72, 5 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  21:35:00
Číslo položky: 3839
Poslední dražitel: 4378

Plačka
tužka, pastelka na papíře, skica, 16 x 12, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  21:30:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE