Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3682
Poslední dražitel: 4681

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Malostranské domy
olej na kartonu, 26 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.6.2010  20:40:00
Číslo položky: 3867
Poslední dražitel: 4375

Mount Fuji v Japonsku
lept na papíře, 29, 7 x 38, 9 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 73/110, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.6.2010  20:35:00
Číslo položky: 3862
Poslední dražitel: 4174

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Mořská zátoka
olej na plátně, 90 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.6.2010  20:00:00
Číslo položky: 3859
Poslední dražitel: 4688

Z cyklu Satyr
suchá jehla, lept na papíře, 31 x 23 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  21:50:00
Číslo položky: 3857
Poslední dražitel: 4687

Toaleta
mezzotinta, 25, 5 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, rok 1942, poslední autorova grafická práce
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  21:30:00
Číslo položky: 3856
Poslední dražitel: 4751

Uprka Joža (1861 - 1940)

Portrét dívky v kroji
akvarel na papíře, 18 x 12 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  21:25:00
Číslo položky: 3852
Poslední dražitel: 3873

Boháček Karel (1886 - 1928)

Podzim ráno
kombinovaná technika oleje a tempery na kartonu, 70 x 101 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  21:15:00
Číslo položky: 3853
Poslední dražitel: 3724

Nečitelně signováno

olej na plátně, 47 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, Jos. Svoboda ?
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  21:05:00
Číslo položky: 3851
Poslední dražitel: 4061

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Káhira
akvarel na papíře, 36 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1898
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  21:00:00
Číslo položky: 3846
Poslední dražitel: 4758

Langer Karel (1878 - 1947)

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.6.2010  20:35:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE