Číslo položky: 3884
Poslední dražitel: 4089

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberská Trúba
barevná litografie, 62 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  21:15:00
Číslo položky: 3875
Poslední dražitel: 4078

Nečitelně signováno

Podzimní nálada v lese
olej na plátně, 55 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  21:00:00
Číslo položky: 3881
Poslední dražitel: 3930

Venkovský statek
olej na kartonu, 32 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  20:55:00
Číslo položky: 3879
Poslední dražitel: 4705

Nesignováno

Dívka s vinnou révou
olej na plátně, 99 x 34 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  20:20:00
Číslo položky: 3877
Poslední dražitel: 4703

Nesignováno

Dívka s květinami
olej na plátně, 99 x 33, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  20:10:00
Číslo položky: 3876
Poslední dražitel: 3743

Alej u cesty
olej na plátně, 45 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  20:05:00
Číslo položky: 3873
Poslední dražitel: 3741

Krajina v podvečer
olej na kartonu, 45 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.6.2010  21:55:00
Číslo položky: 3680
Poslední dražitel: 3904

Nečitelně signováno

Pasáci ovcí
olej na plátně, 44 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.6.2010  21:10:00
Číslo položky: 3681
Poslední dražitel: 3643

Nečitelně signováno

Baletka
olej na kartonu, 31 x 40 cm, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.6.2010  21:05:00
Číslo položky: 3719
Poslední dražitel: 4014

Nowak Willi (1886 - 1977)

Portrét ženy
olej na plátně, 70 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.6.2010  20:55:00