Číslo položky: 3837
Poslední dražitel: 3711

olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  21:20:00
Číslo položky: 3836
Poslední dražitel: 4376

Job
tužka, pastelka na papíře, skica, 16, 5 x 12 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  21:15:00
Číslo položky: 3663
Poslední dražitel: 4853

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 74, 5 x 100 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  21:05:00
Číslo položky: 3718
Poslední dražitel: 4311

Chalupa u řeky
olej na plátně, 65 x 90, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  20:55:00
Číslo položky: 3735
Poslední dražitel: 3532

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Podvečerní krajina s řekou
olej na dřevě, 62 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  20:25:00
Číslo položky: 3835
Poslední dražitel: 4946

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Stařec
akvarel na papíře, 18, 5 x 10, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno monogramem S. H. PH, přiložen posudek Jednoty výtvarných umělců v Praze z roku 1943
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.6.2010  20:05:00
Číslo položky: 3826
Poslední dražitel: 3666

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 66 x 95 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010  21:55:00
Číslo položky: 3831
Poslední dražitel: 4632

Knüpfer Beneš (1844 - 1910)

Najáda
olej na plátně, 25 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3832
Poslední dražitel: 4737

Kozák Václav (1889 - 1969)

Benátky
olej na kartonu, 60, 5 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3830
Poslední dražitel: 3538

Na potůčku Vítanci
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1919
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 230 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 7.6.2010  21:45:00