1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 3880
Poslední dražitel: 4007

Nesignováno

Sedící dívka v interiéru
olej na plátně, 97, 5 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  22:35:00
Číslo položky: 3865
Poslední dražitel: 4746

Opakovaná aukce

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Na nádraží
olej na plátně, 68 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, mírně zkrakelována, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  22:30:00
Číslo položky: 3896
Poslední dražitel: 5001

olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  22:25:00
Číslo položky: 3698
Poslední dražitel: 3810

Opakovaná aukce

Pleso
olej na plátně, 92 x 128 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3786
Poslední dražitel: 4511

Opakovaná aukce

olej na kartonu, 45, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  22:20:00
Číslo položky: 3844
Poslední dražitel: 4963

Opakovaná aukce

Maringotka
olej na kartonu, 30, 5 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno a datováno 1908 - 1909, kuriozní ukázka malby autora v jeho pouhých 16 letech
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  22:15:00
Číslo položky: 3894
Poslední dražitel: 4637

Lískovec

Pouliční prodavači
olej na překližce, 74 x 62, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  22:00:00
Číslo položky: 3882
Poslední dražitel: 4708

Jiroudek František (1914 - 1991)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 90 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  21:50:00
Číslo položky: 3885
Poslední dražitel: 4710

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Podzimní nálada na rybníce
olej na dřevě, 23, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1895
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  21:30:00
Číslo položky: 3886
Poslední dražitel: 4711

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Dívka s květinami
olej na plátně, 72 x 62 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 14.6.2010  21:25:00

1 2 3 4 5 6 »