9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 3564
Poslední dražitel: 3507

olej na plátně, 57 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:40:00
Číslo položky: 3561
Poslední dražitel: 4373

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:35:00
Číslo položky: 3562
Poslední dražitel: 4537

Musil Leopold (1920 - 1997)

Ráno na Vltavě
olej na plátně, 38 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3560
Poslední dražitel: 4322

Nesignováno

olej na plátně, 78 x 60 cm, rám a malba poškozeny, plátno na 3 místech protrženo, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6