« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 3532
Poslední dražitel: 4656

Zátiší s ovocem, šálkem a konvičkou
olej na kartonu, 48 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno únor 1921
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:20:00
Číslo položky: 3567
Poslední dražitel: 4642

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Stojící dívčí akt
olej plátno na kartonu, 70 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:15:00
Číslo položky: 3559
Poslední dražitel: 4648

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 136 x 115, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:50:00
Číslo položky: 3552
Poslední dražitel: 4370

Plessner Rudolf (1889 - 1977)

Paříž v podvečer
olej na plátně, 37 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3564
Poslední dražitel: 3507

olej na plátně, 57 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:40:00
Číslo položky: 3561
Poslední dražitel: 4373

Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:35:00
Číslo položky: 3562
Poslední dražitel: 4537

Musil Leopold (1920 - 1997)

Ráno na Vltavě
olej na plátně, 38 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3560
Poslední dražitel: 4322

Nesignováno

olej na plátně, 78 x 60 cm, rám a malba poškozeny, plátno na 3 místech protrženo, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:20:00

« 1 2 3 4 5 6