Letní krajina před bouří olej na plátně, 80, 5 x 116 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1942, zezadu razítko z výstavy SVÚ Mánes
Zima u Jičínského rybníka akvarel na papíře, 30, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1941, z rodinné pozůstalosti po autorovi