Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 3599
Poslední dražitel: 3965

Lehoučka Josef (1923 - 1999)

olej na překližce, 28 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:40:00
Číslo položky: 3596
Poslední dražitel: 4113

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Letní krajina před bouří
olej na plátně, 80, 5 x 116 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1942, zezadu razítko z výstavy SVÚ Mánes
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:30:00
Číslo položky: 3597
Poslední dražitel: 4399

Koupání u řeky
olej na plátně, 92 x 115 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3595
Poslední dražitel: 4637

Podzimní nálada v bukovém lese
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:20:00
Číslo položky: 3590
Poslední dražitel: 4382

olej na plátně, 85, 5 x 105 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:05:00
Číslo položky: 3584
Poslední dražitel: 3961

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

olej na kartonu, 18 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:55:00
Číslo položky: 3581
Poslední dražitel: 3958

Zima u Jičínského rybníka
akvarel na papíře, 30, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1941, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:25:00
Číslo položky: 3580
Poslední dražitel: 3958

Práce na poli
olej na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:20:00
Číslo položky: 3579
Poslední dražitel: 4352

Čapek Josef (1887 - 1945)

Autoportrét
linoryt, 14 x 11, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:15:00
Číslo položky: 3578
Poslední dražitel: 4598

olej na kartonu, 22 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:10:00