Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3553
Poslední dražitel: 3577

Lander Richard (1904 - 1980)

Stavba mostu
olej na kartonu, 22, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 50. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  20:20:00
Číslo položky: 3604
Poslední dražitel: 3526

Sedící dívčí akt
akvarel na papíře, 79 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  20:05:00
Číslo položky: 3603
Poslední dražitel: 4491

Horáček Ferdinand (1888 - 1956)

V malířském interiéru
olej na překližce, 50 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  22:05:00
Číslo položky: 3602
Poslední dražitel: 3471

Nesignováno

Slavnosti
olej na plátně, 72 x 157 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na jednom místě protrženo, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:55:00
Číslo položky: 3599
Poslední dražitel: 3965

Lehoučka Josef (1923 - 1999)

olej na překližce, 28 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:40:00
Číslo položky: 3596
Poslední dražitel: 4113

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Letní krajina před bouří
olej na plátně, 80, 5 x 116 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1942, zezadu razítko z výstavy SVÚ Mánes
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:30:00
Číslo položky: 3597
Poslední dražitel: 4399

Koupání u řeky
olej na plátně, 92 x 115 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3595
Poslední dražitel: 4637

Podzimní nálada v bukovém lese
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:20:00
Číslo položky: 3590
Poslední dražitel: 4382

olej na plátně, 85, 5 x 105 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:05:00
Číslo položky: 3584
Poslední dražitel: 3961

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

olej na kartonu, 18 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:55:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE