Číslo položky: 3618
Poslední dražitel: 4016

Jaro na Ostravsku
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 39 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  20:45:00
Číslo položky: 3624
Poslední dražitel: 4722

U řeky
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3626
Poslední dražitel: 4408

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Neapol
olej na kartonu, 25 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3625
Poslední dražitel: 4406

Radimský Václav (1867 - 1946)

Studie balvanů
akvarel na papíře, 18, 5 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  20:40:00
Číslo položky: 3621
Poslední dražitel: 4681

Léto
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  20:25:00
Číslo položky: 3617
Poslední dražitel: 4507

Rabas Václav (1885 - 1954)

V lese
olej na plátně, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1937, zezadu přípis z výstavy v Jízdárně Pražského hradu
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  20:00:00
Číslo položky: 3613
Poslední dražitel: 4503

Z Průhonického parku
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu štítek autora
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  22:00:00
Číslo položky: 3606
Poslední dražitel: 4498

Sv. Markéta
dřevoryt, 51 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:55:00
Číslo položky: 3614
Poslední dražitel: 4505

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
akvantinta na kartonu, 37 x 52 cm, nerámováno, karton mírně poškozen mimo kompozici, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3609
Poslední dražitel: 4420

Cikánka
olej na plátně, 48 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:35:00