Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3522
Poslední dražitel: 4677

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Na Hradčanech
olej na kartonu, 34 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:35:00
Číslo položky: 2808
Poslední dražitel: 4318

Nesignováno

Katharinaberg u Tachova
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, datováno 1933
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3429
Poslední dražitel: 3889

Pečinka František (1869 - 1917)

olej na kartonu, 30 x 33 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:25:00
Číslo položky: 3333
Poslední dražitel: 4582

Winker M.

Zátiší s třešněmi
olej na plátně, 54, 5 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3607
Poslední dražitel: 4499

dřevoryt, 61 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 24/45, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:15:00
Číslo položky: 3611
Poslední dražitel: 4560

Pohled na zasněžené Hradčany
olej lepenka na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:10:00
Číslo položky: 3612
Poslední dražitel: 3981

Jaro na venkově
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3610
Poslední dražitel: 4012

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Černá a bílá
suchá jehla, 31 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 13/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:00:00
Číslo položky: 3608
Poslední dražitel: 4437

Letní krajina před bouří
olej plátno na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  20:55:00
Číslo položky: 3547
Poslední dražitel: 4500

Nečitelně signováno

Fjordy
olej na plátně, 68, 5 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  20:25:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE