9 300 000 Kč

Číslo položky: 3333
Poslední dražitel: 4582

Winker M.

Zátiší s třešněmi
olej na plátně, 54, 5 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:25:00
Číslo položky: 3607
Poslední dražitel: 4499

dřevoryt, 61 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 24/45, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:15:00
Číslo položky: 3611
Poslední dražitel: 4560

Pohled na zasněžené Hradčany
olej lepenka na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:10:00
Číslo položky: 3612
Poslední dražitel: 3981

Jaro na venkově
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3610
Poslední dražitel: 4012

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Černá a bílá
suchá jehla, 31 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 13/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  21:00:00
Číslo položky: 3608
Poslední dražitel: 4437

Letní krajina před bouří
olej plátno na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  20:55:00
Číslo položky: 3547
Poslední dražitel: 4500

Nečitelně signováno

Fjordy
olej na plátně, 68, 5 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  20:25:00
Číslo položky: 3604
Poslední dražitel: 3526

Sedící dívčí akt
akvarel na papíře, 79 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2010  20:05:00
Číslo položky: 3603
Poslední dražitel: 4491

Horáček Ferdinand (1888 - 1956)

V malířském interiéru
olej na překližce, 50 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  22:05:00
Číslo položky: 3602
Poslední dražitel: 3471

Nesignováno

Slavnosti
olej na plátně, 72 x 157 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na jednom místě protrženo, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  21:55:00