Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3581
Poslední dražitel: 3958

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Zima u Jičínského rybníka
akvarel na papíře, 30, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1941, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:25:00
Číslo položky: 3580
Poslední dražitel: 3958

Práce na poli
olej na kartonu, 18 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:20:00
Číslo položky: 3579
Poslední dražitel: 4352

Čapek Josef (1887 - 1945)

Autoportrét
linoryt, 14 x 11, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:15:00
Číslo položky: 3578
Poslední dražitel: 4598

olej na kartonu, 22 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:10:00
Číslo položky: 3576
Poslední dražitel: 4350

Čapek Josef (1887 - 1945)

Plačka
linoryt, 24 x 10 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:00:00
Číslo položky: 3573
Poslední dražitel: 4665

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  22:25:00
Číslo položky: 3574
Poslední dražitel: 4596

Náměstí Erbe
akvarel na kartonu, 45 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:55:00
Číslo položky: 3572
Poslední dražitel: 4681

Škrabánek František (1901 - 1971)

Pavlov u Humpolce v zimě
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:50:00
Číslo položky: 3568
Poslední dražitel: 4542

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:35:00
Číslo položky: 3569
Poslední dražitel: 3747

Strom v krajině
akvarel, kvaš na lepence, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE