Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 3576
Poslední dražitel: 4350

Čapek Josef (1887 - 1945)

Plačka
linoryt, 24 x 10 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 14 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2010  20:00:00
Číslo položky: 3573
Poslední dražitel: 4665

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  22:25:00
Číslo položky: 3574
Poslední dražitel: 4596

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Náměstí Erbe
akvarel na kartonu, 45 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století, z rodinné pozůstalosti po autorovi
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:55:00
Číslo položky: 3572
Poslední dražitel: 4681

Škrabánek František (1901 - 1971)

Pavlov u Humpolce v zimě
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:50:00
Číslo položky: 3568
Poslední dražitel: 4542

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:35:00
Číslo položky: 3569
Poslední dražitel: 3747

Strom v krajině
akvarel, kvaš na lepence, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3532
Poslední dražitel: 4656

Zátiší s ovocem, šálkem a konvičkou
olej na kartonu, 48 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno únor 1921
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:20:00
Číslo položky: 3567
Poslední dražitel: 4642

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Stojící dívčí akt
olej plátno na kartonu, 70 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  21:15:00
Číslo položky: 3559
Poslední dražitel: 4648

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 136 x 115, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 170 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 22.2.2010  20:50:00
Číslo položky: 3552
Poslední dražitel: 4370

Plessner Rudolf (1889 - 1977)

Paříž v podvečer
olej na plátně, 37 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč