1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 3571
Poslední dražitel: 4620

Opakovaná aukce

Podzimní potok
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2010  21:35:00
Číslo položky: 3535
Poslední dražitel: 4474

Večer
dřevoryt, 25, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2010  21:15:00
Číslo položky: 3653
Poslední dražitel: 4658

Rabas Václav (1885 - 1954)

Zátiší s ovocem a sklenicí
olej na kartonu, 40, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1906, zezadu přípis z výstavy v Jízdárně Pražského hradu
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2010  21:05:00
Číslo položky: 3654
Poslední dražitel: 4261

Hlinomaz Josef (1914 - 1978)

Ilustrace
fixa na papíře, 23 x 30, 5 cm, nerámováno, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3641
Poslední dražitel: 4524

Mirohorský Salomon Emanuel (1829 - 1908)

olej na plátně, 39 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD Friedberg, datováno 1864
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2010  20:10:00
Číslo položky: 3638
Poslední dražitel: 4714

Chalupa
olej na překližce, 27 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  22:00:00
Číslo položky: 3640
Poslední dražitel: 3563

olej na překližce, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  21:55:00
Číslo položky: 3637
Poslední dražitel: 3561

Cesta u lesa
olej na překližce, 32 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  21:40:00
Číslo položky: 3635
Poslední dražitel: 4598

Jarní nálada na Vysočině
olej na plátně, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  21:30:00
Číslo položky: 3630
Poslední dražitel: 4581

Koledníci
barevná litografie, 29 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2010  21:05:00

1 2 3 4 5 6 »