9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6
Číslo položky: 3328
Poslední dražitel: 4275

suchá jehla, 24 x 18 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno monogramem Š. M. PD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  20:15:00
Číslo položky: 3326
Poslední dražitel: 4220

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

V ulici
olej na kartonu, 26, 5 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6