Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3253
Poslední dražitel: 4150

olej na kartonu, 50, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  21:55:00
Číslo položky: 3336
Poslední dražitel: 3761

Rybník od Hluboké
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3276
Poslední dražitel: 4161

olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, signvoáno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  21:30:00
Číslo položky: 3208
Poslední dražitel: 4125

Tající sníh
olej na plátně, 79, 5 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  21:25:00
Číslo položky: 3298
Poslední dražitel: 4171

Zasněžená vesnička
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  21:10:00
Číslo položky: 3196
Poslední dražitel: 3807

Koudelka Josef (1877 - 1960)

Chlapec v kroji
olej na překližce, 68 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  20:50:00
Číslo položky: 3148
Poslední dražitel: 4095

Lebeda Otakar (1877 - 1901)

Lesní zátiší s řekou
olej na kartonu, 27 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 19. století, přiložen znalecký posudek dokladující pravost uměleckého díla od PhDr. Jana Nízkého z roku 1999
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  20:45:00
Číslo položky: 3331
Poslední dražitel: 4277

Léto
grafika, 24, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  20:35:00
Číslo položky: 3330
Poslední dražitel: 3384

Nečitelně signováno

Čápi
olej na kartonu, 70 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  20:25:00
Číslo položky: 3325
Poslední dražitel: 3750

Krajina před bouří
olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 199 000 Kč
Dosažená cena: 249 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2009  20:15:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE