Číslo položky: 3395
Poslední dražitel: 4236

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  21:45:00
Číslo položky: 3398
Poslední dražitel: 3357

Hlinomaz Josef (1914 - 1978)

Kam panenky kam dete?
pastelka, fixa na papíře, 14, 5 x 20, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  21:40:00
Číslo položky: 3397
Poslední dražitel: 4295

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

olej na kartonu, 52 x 67, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  21:35:00
Číslo položky: 3396
Poslední dražitel: 3356

Hlinomaz Josef (1914 - 1978)

Honda pro mindy
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  21:30:00
Číslo položky: 3393
Poslední dražitel: 3365

Jarní den
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu ověřovací list
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  21:15:00
Číslo položky: 3392
Poslední dražitel: 4261

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, zezadu ověřovací list
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  21:10:00
Číslo položky: 3390
Poslední dražitel: 4434

Tetřívci v krajině
olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926, přiložen posudek od soudního znalce z roku 1941
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  20:50:00
Číslo položky: 3391
Poslední dražitel: 3363

Konec léta
olej na kartonu, 25, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu ověřovací list
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3387
Poslední dražitel: 3351

Nesignováno

Romantická zimní nálada
olej na plátně, 34 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  20:30:00
Číslo položky: 3386
Poslední dražitel: 4355

Nečitelně signováno

Na dostizích
akvarel, tuš, běloba na papíře, 50 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, nečitelně signováno PD (J. Peters ?), datováno 1909
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  20:25:00