Číslo položky: 3277
Poslední dražitel: 4092

Nesignováno

Převozník
olej na plátně, 55 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, datováno 1864
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2009  22:00:00
Číslo položky: 3381
Poslední dražitel: 4387

Tužínský Alois (1907 - ?)

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 53 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2009  21:55:00
Číslo položky: 3374
Poslední dražitel: 4016

Vánoce v Krkonoších
lept na papíře, 49 x 41 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, 21/50
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2009  21:15:00
Číslo položky: 3366
Poslední dražitel: 4225

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 41 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2009  20:40:00
Číslo položky: 3363
Poslední dražitel: 3280

Jarní píseň
olej na plátně, 70 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, zezadu ověření autora
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2009  20:20:00
Číslo položky: 3362
Poslední dražitel: 4345

olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2009  20:15:00
Číslo položky: 3361
Poslední dražitel: 3797

Kalifornie
olej na plátně, 50 x 36 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2009  20:10:00
Číslo položky: 3358
Poslední dražitel: 3174

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

uhel na papíře, 47 x 56 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2009  20:05:00
Číslo položky: 3352
Poslední dražitel: 4204

Zimní krajina s chalupami
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  21:55:00
Číslo položky: 3355
Poslední dražitel: 3302

Šípkový keř
tempera na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč