Číslo položky: 3356
Poslední dražitel: 4207

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Podzim v zámeckém parku v Kroměříži
olej na plátně, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  21:55:00
Číslo položky: 3353
Poslední dražitel: 3933

olej na kartonu, 49, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  21:40:00
Číslo položky: 3347
Poslední dražitel: 3331

Kozák Václav (1889 - 1969)

Na Karlově mostě
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  21:20:00
Číslo položky: 3344
Poslední dražitel: 4198

Český ráj
olej na kartonu, 50, 5 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  21:15:00
Číslo položky: 3345
Poslední dražitel: 4403

olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3346
Poslední dražitel: 3561

Hosperger Emanuel (1891 - 1984)

Plachetnice na moři
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  21:05:00
Číslo položky: 3171
Poslední dražitel: 4110

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Jihočeský rybník
olej na plátně, 55 x 97 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  20:55:00
Číslo položky: 3342
Poslední dražitel: 4295

Alej pod Červenou hájenkou
olej na plátně, 30 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1986
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  20:45:00
Číslo položky: 3341
Poslední dražitel: 4346

Břízy
olej na kartonu, 51 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  20:40:00
Číslo položky: 3321
Poslední dražitel: 4378

Nečitelně signováno

Na bramborách
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2009  20:15:00