1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 3206
Poslední dražitel: 4310

Kubíček František (1872 - ?)

Strom
olej na plátně, 49 x 51, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2009  22:30:00
Číslo položky: 2810
Poslední dražitel: 4147

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koněm
olej na překližce, 33 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2009  21:35:00
Číslo položky: 2988
Poslední dražitel: 4236

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 24, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1906 ?
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2009  21:30:00
Číslo položky: 3415
Poslední dražitel: 4341

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Diana na lovu
olej na plátně, 80 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2009  21:20:00
Číslo položky: 3408
Poslední dražitel: 4246

Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2009  20:55:00
Číslo položky: 3410
Poslední dražitel: 4397

olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3404
Poslední dražitel: 4334

Bauch Jan (1898 - 1995)

Akt dívky
akvarel, tuš na papíře, 29 x 19, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1974
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2009  20:25:00
Číslo položky: 3402
Poslední dražitel: 4038

K. H. Mácha, Máj
litografie, 45 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2009  20:15:00
Číslo položky: 3142
Poslední dražitel: 3207

Duha po dešti u Běstovic
olej na plátně, 78 x 98 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1904
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2009  20:00:00
Číslo položky: 3282
Poslední dražitel: 3977

Pochod šarlatánů v Benátkách
barevná litografie, 37, 5 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2009  22:00:00

1 2 3 4 5 6 »