Venkovský motiv olej na kartonu, 24 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina olej na kartonu, 24 x 29 cm, rámováno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Havelské tržiště olej na kartonu, 70 x 49 cm, nerámováno, karton i malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen