Lesní zátiší olej na plátně, 105 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Svět (Rybník u Třeboně) olej na kartonu, 26 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní nálada na Vysočině olej na plátně, 23, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Žně olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní nálada olej na plátně, 84 x 99, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, v levé dolní části původně protrženo - záplata, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifiká...
Mořská zátoka olej na plátně, 80 x 108 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen