Krajina s rybníkem olej na kartonu, 35, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jadran pri Dubrovníku pastel na papíře, 31 x 45, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, zezadu autorský štítek, datováno 1937
Jaro v Michalovicích kombinovaná technika na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1937, zezadu štítek z výstavy z roku 1957 a 1959, ověřovací certifikát pravosti dí...
Letní krajina olej na plátně, 53 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen