Srnčí v lupině olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Při západu slunka olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Horská krajina olej na kartonu, 21, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen