Sváteční hospoda akvarel, tuš, běloba na papíře, 26 x 41 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1943, zezadu originál přípis autorem: Josef Lada: skica k originálu "Sváteční hospoda", 40 x 25 cm, dob...
Stromy v krajině olej na kartonu, 19, 5 x 33, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1941, 6/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina olej na překližce, 22, 5 x 31, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1940, 12/1, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Tři trávy olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1987, číslo katalogu 1026 uvedeno na zadní straně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen