Měkký sníh olej na plátně, 40 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem věnuje v úctě LD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na chrám sv. Mikuláše olej na plátně, 129 x 152 cm, rámováno, rám mírně poškozen, restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Romantická krajina s hradem olej na kartonu, 32, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na několika místech odpadlá, nesignováno, 2. pol. 19. století