« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10283
Poslední dražitel: 10689

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1894, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10177
Poslední dražitel: 11362

Sovereign - Král Eduard VII.

Au 900/1000, průměr 22 mm, váha 7, 98 g, rok 1909, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10282
Poslední dražitel: 9187

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1893, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10176
Poslední dražitel: 9815

20 Franků

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 32 g, rok 1857, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10208
Poslední dražitel: 11384

20 Franků

Au 900/1000, váha 6, 45 g, průměr 21 mm, datováno 1912, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10210
Poslední dražitel: 11233

Dukát

Au 900/1000, váha 3, 48 g, průměr 19,75 mm, rok 1931, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10281
Poslední dražitel: 10688

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1892, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10173
Poslední dražitel: 11207

10 Kronen

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1906, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:10:00
Číslo položky: 10277
Poslední dražitel: 9885

20 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1893, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10279
Poslední dražitel: 11433

20 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1898, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »