« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10296
Poslední dražitel: 11330

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1913, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 10178
Poslední dražitel: 11363

10 Franků

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 6, 45 g, rok 1914, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:35:00
Číslo položky: 10288
Poslední dražitel: 10693

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1901, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10289
Poslední dražitel: 9191

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10175
Poslední dražitel: 11360

20 Franků

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 45 g, datováno 1877, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:30:00
Číslo položky: 10284
Poslední dražitel: 10690

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1896, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10285
Poslední dražitel: 9188

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1897, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10286
Poslední dražitel: 9190

10 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1898, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10179
Poslední dražitel: 11363

Sovereign - King George V

Au 900/1000, průměr 22 mm, váha 8 g, rok 1919, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10209
Poslední dražitel: 9837

20 Franků

Au 900/1000, váha 6, 39 g, průměr 21 mm, rok 1854, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »