9 300 000 Kč

Číslo položky: 10217
Poslední dražitel: 11274

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1928, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10214
Poslední dražitel: 9493

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10215
Poslední dražitel: 11273

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10230
Poslední dražitel: 11399

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1881, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10231
Poslední dražitel: 11400

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1876, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10212
Poslední dražitel: 9492

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10213
Poslední dražitel: 11271

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 12 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10180
Poslední dražitel: 9817

20 Franků

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 32 g, rok 1857, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10178
Poslední dražitel: 11363

10 Franků

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 6, 45 g, rok 1914, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:35:00
Číslo položky: 10175
Poslední dražitel: 11360

20 Franků

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 45 g, datováno 1877, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:30:00