« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10236
Poslední dražitel: 11288

8 Zlatník - 8 Gulden - 20 Franků

typ IV., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1877, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10235
Poslední dražitel: 11286

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1884, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10207
Poslední dražitel: 10879

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
reliéf, cín, zlato, 35 x 35 cm, datováno 1973, signováno na zadní straně Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:20:00
Číslo položky: 10220
Poslední dražitel: 11107

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10221
Poslední dražitel: 11277

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10232
Poslední dražitel: 11401

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1889, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10234
Poslední dražitel: 11286

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1885, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10218
Poslední dražitel: 8824

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1929, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:15:00
Číslo položky: 10219
Poslední dražitel: 8824

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1930, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10233
Poslední dražitel: 11285

8 Zlatník - 20 Frank

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 425 g, rok 1888, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »