1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 10256
Poslední dražitel: 11393

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
reliéf, cín, zlato, 20 x 16, 5 cm, signováno na zadní straně Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:15:00
Číslo položky: 10224
Poslední dražitel: 10472

4 Dukát

Au 986/1000, průměr 39,5 mm, váha 13,96 g, rok 1909, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:05:00
Číslo položky: 10242
Poslední dražitel: 8841

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1893, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10245
Poslední dražitel: 11409

20 kronen

typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1895, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:00:00
Číslo položky: 10276
Poslední dražitel: 11432

20 Korona (Uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1892, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10174
Poslední dražitel: 11208

Dvacetidolar

Au 900/1000, váha 33,40 g, průměr 34 mm, rok 1904, poškozeno
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 33 800 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10246
Poslední dražitel: 11259

10 kronen

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1902, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10223
Poslední dražitel: 11394

4 Dukát

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:50:00
Číslo položky: 10228
Poslední dražitel: 11282

20 Korona (uherská ražba)

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 775 g, rok 1912, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10243
Poslední dražitel: 8841

Dukát - Franc Josef

typ IV., Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3, 49 g, rok 1897, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

1 2 3 4 5 6 7 »