9 300 000 Kč

Číslo položky: 7552
Poslední dražitel: 8899

Koflík s miskou

výška 10 cm, růžový porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, značeno zespod Loket, rok 1845
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  22:00:00
Číslo položky: 7603
Poslední dražitel: 8638

Stolní kalamář

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:55:00
Číslo položky: 7605
Poslední dražitel: 8456

Váza

výška 26, 5 cm, malováno, glazováno, zlaceno, zlato místy otřelé, květinový motiv, úchyty ve tvaru hada, kovová montáž, značeno Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:45:00
Číslo položky: 7597
Poslední dražitel: 8899

Mísa na ovoce

výška 58, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, figurální motiv chlapce a dívky, nástolec, mírně poškozeno, značeno Míšeň, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:35:00
Číslo položky: 7553
Poslední dražitel: 8899

Lokaj

výška 30 cm, biskvit, značeno zespod Prag, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:30:00
Číslo položky: 7602
Poslední dražitel: 8939

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
výška včetně podstavce 54 cm, mramorový podstavec, bronz, signováno v dolní části J. Štursa 1917, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:25:00
Číslo položky: 7596
Poslední dražitel: 8930

Galantní scéna

výška 9 cm, porcelán, malováno, spodní část glazována, zn. Prag, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:15:00
Číslo položky: 7551
Poslední dražitel: 8369

Karafa ve tvaru liliputa

výška 10 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, značeno zespod Prag, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:10:00
Číslo položky: 7601
Poslední dražitel: 8933

Chlapec s dívkou

výška 9, 5 cm, porcelán, biskvit, spodní část glazována, značeno Prag, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:05:00
Číslo položky: 7550
Poslední dražitel: 8369

Dívka s košem

výška 26 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, značeno zespod Prag, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  21:00:00