Mouřenín
výška 16, 5 cm, délka 29, 5 cm, malováno, glazováno, zlaceno, zlato místy otřelé, značeno zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 20.5.2015 20:00:00
Stokoruna - Franc Josef
Au 900/1000, průměr 37 mm, váha 33,875 g, mírně poškozeno, rok 1913
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 19.5.2015 22:00:00
4 dukát
Au 986/1000, průměr 39,5 mm, váha 13,96 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 19.5.2015 21:20:00
10 Rubl
Au 900/1000, váha 8,59 g, průměr 22 mm, mince poškozena, rok 1899
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Dámské kapesní hodinky se šatlénem
Au 583/1000, váha 40,05 g brutto, průměr cca 3 cm, zn. Remontoir, jdoucí, poškozeno, přiloženo osvědčení z Puncovního úřadu a výdejová boleta, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 19.5.2015 20:50:00
Dámský náramek
Au 580/1000, váha 10,96 g, centrální kámen ametyst, tepaná rozeta, výdejová boleta přiložena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 19.5.2015 20:40:00
20 Mark - Wilhelm II.
Au 900/1000, váha 7,95 g, průměr mince 21 mm, mírně poškozeno, rok 1908
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 19.5.2015 20:30:00
Hra na kytaru
výška 23, 5 cm, malováno, glazováno, mírně poškozeno, značeno zespod nečitelně, Dánsko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 19.5.2015 20:10:00
Tanečnice
výška 26, 5 cm, porcelán, glazováno, v dolní části na podstavci vada z výroby, v horní části poškozeno, značeno zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 3 350 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 19.5.2015 20:00:00
Pánské kapesní hodinky
Au 750/1000, váha 116,2 g, jdoucí, průměr cca 5, 5 cm, arabské číslice, zn. A. Lange & Sohne, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 18.5.2015 22:15:00