Číslo položky: 7487
Poslední dražitel: 8103

Mouřenín

výška 16, 5 cm, délka 29, 5 cm, malováno, glazováno, zlaceno, zlato místy otřelé, značeno zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:00:00
Číslo položky: 7444
Poslední dražitel: 8383

Stokoruna - Franc Josef

Au 900/1000, průměr 37 mm, váha 33,875 g, mírně poškozeno, rok 1913
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  22:00:00
Číslo položky: 7445
Poslední dražitel: 8527

4 dukát

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:20:00
Číslo položky: 7448
Poslední dražitel: 8408

10 Rubl

Au 900/1000, váha 8,59 g, průměr 22 mm, mince poškozena, rok 1899
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7443
Poslední dražitel: 8201

Dámské kapesní hodinky se šatlénem

Au 583/1000, váha 40,05 g brutto, průměr cca 3 cm, zn. Remontoir, jdoucí, poškozeno, přiloženo osvědčení z Puncovního úřadu a výdejová boleta, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:50:00
Číslo položky: 7440
Poslední dražitel: 8597

Dámský náramek

Au 580/1000, váha 10,96 g, centrální kámen ametyst, tepaná rozeta, výdejová boleta přiložena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7438
Poslední dražitel: 8523

20 Mark - Wilhelm II.

Au 900/1000, váha 7,95 g, průměr mince 21 mm, mírně poškozeno, rok 1908
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:30:00
Číslo položky: 7405
Poslední dražitel: 8572

Hra na kytaru

výška 23, 5 cm, malováno, glazováno, mírně poškozeno, značeno zespod nečitelně, Dánsko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:10:00
Číslo položky: 7404
Poslední dražitel: 8413

Tanečnice

výška 26, 5 cm, porcelán, glazováno, v dolní části na podstavci vada z výroby, v horní části poškozeno, značeno zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 3 350 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:00:00
Číslo položky: 7441
Poslední dražitel: 8071

Pánské kapesní hodinky

Au 750/1000, váha 116,2 g, jdoucí, průměr cca 5, 5 cm, arabské číslice, zn. A. Lange & Sohne, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  22:15:00