Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 7591
Poslední dražitel: 7230

Galantní scéna

výška 25, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno, zn. Loket, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:20:00
Číslo položky: 7488
Poslední dražitel: 8105

Sloupkové hodiny

výška 64 cm, dřevo, alabastrové sloupky, na vrcholu orlice, bílí číselník, smalt, arabské číslice, čtvrťové bití, zlacené, dřevořezba a dřevo silně poškozeny, chybí zadní kryt, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7489
Poslední dražitel: 8105

Rámové hodiny

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:30:00
Číslo položky: 7491
Poslední dražitel: 8841

Mísa

výška 26 cm, kamenina, malováno, glazováno, květinový dekor, zespod mísa naprasklá a uvnitř mísy popraskáno, značeno nečitelně zespod slepotiskovou značkou, Čechy, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:25:00
Číslo položky: 7490
Poslední dražitel: 8632

Neznačeno

Stojící dívčí akt
výška 70 cm, bronz ?, mírně poškozeno, neznačeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:20:00
Číslo položky: 7487
Poslední dražitel: 8103

Mouřenín

výška 16, 5 cm, délka 29, 5 cm, malováno, glazováno, zlaceno, zlato místy otřelé, značeno zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:00:00
Číslo položky: 7444
Poslední dražitel: 8383

Stokoruna - Franc Josef

Au 900/1000, průměr 37 mm, váha 33,875 g, mírně poškozeno, rok 1913
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  22:00:00
Číslo položky: 7445
Poslední dražitel: 8527

4 dukát

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  21:20:00
Číslo položky: 7448
Poslední dražitel: 8408

10 Rubl

Au 900/1000, váha 8,59 g, průměr 22 mm, mince poškozena, rok 1899
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7443
Poslední dražitel: 8201

Dámské kapesní hodinky se šatlénem

Au 583/1000, váha 40,05 g brutto, průměr cca 3 cm, zn. Remontoir, jdoucí, poškozeno, přiloženo osvědčení z Puncovního úřadu a výdejová boleta, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.5.2015  20:50:00