Sousoší dívek a chlapce
výška 21 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, poškozeno, zn. Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 3.6.2015 20:55:00
Sousoší Gejši s dětmi
výška 16 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 3.6.2015 20:50:00
Šálek s podšálkem
výška 6, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, značeno zespod značkou TK, Klášterec nad Ohří, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 3.6.2015 20:40:00
Koflík s miskou
výška 13 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, motiv rybářů, značeno zespod FV - Dalovice, po roce 1855
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 3.6.2015 20:35:00
Závěsné hodiny
výška 53 cm, bicí, číselník kov - smalt, poškozen, bez skla, arabské číslice, poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Galantní scéna
výška 25, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno, zn. Loket, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 3.6.2015 20:20:00
Sloupkové hodiny
výška 64 cm, dřevo, alabastrové sloupky, na vrcholu orlice, bílí číselník, smalt, arabské číslice, čtvrťové bití, zlacené, dřevořezba a dřevo silně poškozeny, chybí zadní kryt, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 20.5.2015 20:40:00
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 20.5.2015 20:30:00
Mísa
výška 26 cm, kamenina, malováno, glazováno, květinový dekor, zespod mísa naprasklá a uvnitř mísy popraskáno, značeno nečitelně zespod slepotiskovou značkou, Čechy, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 20.5.2015 20:25:00
Neznačeno
Stojící dívčí akt
výška 70 cm, bronz ?, mírně poškozeno, neznačeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 20.5.2015 20:20:00