« 1 2 3 4
Číslo položky: 7442
Poslední dražitel: 8598

Dámský náramek

Au 585/1000, váha 13,75 g, roztahávací systém je v jednom místě poškozen přetržením a původně neodborně opravován, přiložena výdejová boleta, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:50:00
Číslo položky: 7406
Poslední dražitel: 8550

Orientální tanečníci

výška 30, 5 cm, porcelán, malováno, částečně glazováno, neznačeno, zespod prasklina cca 6 cm, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:40:00
Číslo položky: 7403
Poslední dražitel: 8571

Kůň

výška včetně podstavce 29 cm, délka 35 cm, bronz, značeno na podstavci Anýž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:30:00
Číslo položky: 7338
Poslední dražitel: 8309

Dukát 1923 - 1939

Au 986/1000, váha 3,49 g, váha 3,49 g, Jaroslav Benda, Otakar Španiel, mince mírně poškozena, rok 1923
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:20:00
Číslo položky: 7335
Poslední dražitel: 8307

Jsem ražen z Českého kovu - Čtyřdukátová medaile

Au 986/1000, váha 13,96 g, průměr 28 mm, vroubkovaná hrana, mírně poškozeno, rok 1928
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  21:10:00
Číslo položky: 7336
Poslední dražitel: 8330

10 Rubl

Au 900/1000, váha 8,59 g, průměr 22 mm, mince poškozena, rok 1900
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7334
Poslední dražitel: 8306

Dukát - Franc Josef

Au 986/1000, váha 3,49 g, průměr 20 mm, mírně poškozeno, rok 1914
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:35:00
Číslo položky: 7333
Poslední dražitel: 8327

10 Rubl

Au 900/1000, váha 8,59 g, průměr 22 mm, mírně poškozeno, rok 1899
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:20:00
Číslo položky: 7330
Poslední dražitel: 8304

Dukát 1923 - 1939

Au 986/1000, váha 3,49 g, Jaroslav Benda, Otakar Španiel, mince mírně poškozena, rok 1923
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.5.2015  20:00:00

« 1 2 3 4