9 300 000 Kč

Číslo položky: 7592
Poslední dražitel: 8398

Sousoší dívek a chlapce

výška 21 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, poškozeno, zn. Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:55:00
Číslo položky: 7594
Poslední dražitel: 8400

Sousoší Gejši s dětmi

výška 16 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:50:00
Číslo položky: 7548
Poslední dražitel: 8756

Šálek s podšálkem

výška 6, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, značeno zespod značkou TK, Klášterec nad Ohří, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:40:00
Číslo položky: 7547
Poslední dražitel: 8035

Koflík s miskou

výška 13 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, motiv rybářů, značeno zespod FV - Dalovice, po roce 1855
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:35:00
Číslo položky: 7593
Poslední dražitel: 8708

Závěsné hodiny

výška 53 cm, bicí, číselník kov - smalt, poškozen, bez skla, arabské číslice, poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7591
Poslední dražitel: 7230

Galantní scéna

výška 25, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno, zn. Loket, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.6.2015  20:20:00
Číslo položky: 7488
Poslední dražitel: 8105

Sloupkové hodiny

výška 64 cm, dřevo, alabastrové sloupky, na vrcholu orlice, bílí číselník, smalt, arabské číslice, čtvrťové bití, zlacené, dřevořezba a dřevo silně poškozeny, chybí zadní kryt, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:40:00
Číslo položky: 7489
Poslední dražitel: 8105

Rámové hodiny

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:30:00
Číslo položky: 7491
Poslední dražitel: 8841

Mísa

výška 26 cm, kamenina, malováno, glazováno, květinový dekor, zespod mísa naprasklá a uvnitř mísy popraskáno, značeno nečitelně zespod slepotiskovou značkou, Čechy, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:25:00
Číslo položky: 7490
Poslední dražitel: 8632

Neznačeno

Stojící dívčí akt
výška 70 cm, bronz ?, mírně poškozeno, neznačeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2015  20:20:00