« 1 2 3 4 5
Číslo položky: 4980
Poslední dražitel: 5940

Chodská dívka
olej na plátně, 60 x 42 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  20:25:00
Číslo položky: 4995
Poslední dražitel: 5946

Jiroudek František (1914 - 1991)

Krajina u Litoměřic
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1975
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  20:15:00

« 1 2 3 4 5

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE