Číslo položky: 5056
Poslední dražitel: 6246

Nálada o žabích svátcích
olej na kartonu, 39 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  21:15:00
Číslo položky: 5057
Poslední dražitel: 5171

Jarní nálada
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  21:00:00
Číslo položky: 5064
Poslední dražitel: 4976

olej plátno na kartonu, 27 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  20:35:00
Číslo položky: 5063
Poslední dražitel: 6015

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Kostelík
olej na lepence, 35 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  20:30:00
Číslo položky: 5060
Poslední dražitel: 5501

Mašek Karl Vítězslav (1865 - 1927)

Na slavnost
tužka, akvarel na papíře, 50, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  20:25:00
Číslo položky: 5058
Poslední dražitel: 4438

Wierer Alois (1878 - 1945)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 56 x 48 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  20:15:00
Číslo položky: 5052
Poslední dražitel: 5596

olej na kartonu, 25, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2012  20:00:00
Číslo položky: 5049
Poslední dražitel: 6257

Seník na kraji lesa
olej plátno na kartonu, 52 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  22:35:00
Číslo položky: 4863
Poslední dražitel: 6089

Hudeček Stanislav (1872 - 1947)

Jarní nálada na Orlici
olej na plátně, 88 x 110 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  21:40:00
Číslo položky: 5036
Poslední dražitel: 5157

Z Vožicka
olej na kartonu, 54 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2012  21:30:00