Číslo položky: 5028
Poslední dražitel: 6153

Jarní nálada
kvaš na papíře, 54 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 57 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  22:00:00
Číslo položky: 5029
Poslední dražitel: 6079

Na Kampě v Praze
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  21:55:00
Číslo položky: 5007
Poslední dražitel: 5341

Kolonáda
olej na kartonu, 34, 5 x 49, 5 cm, nerámováno, karton a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  21:40:00
Číslo položky: 4965
Poslední dražitel: 5078

Uprka Joža (1861 - 1940)

olej na dřevě, 19 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  21:25:00
Číslo položky: 5000
Poslední dražitel: 5927

Bárta Josef (1864 - 1919)

olej na kartonu, 58, 5 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  21:15:00
Číslo položky: 4860
Poslední dražitel: 5963

Jaro
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  21:00:00
Číslo položky: 4865
Poslední dražitel: 6220

Dívka u potoka
olej na kartonu, 27, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 4936
Poslední dražitel: 5941

Král a královna
výška krále 38 cm, výška královny 31 cm, pálená hlína, glazováno, signováno Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  20:50:00
Číslo položky: 4981
Poslední dražitel: 5553

olej na plátně, 79 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1942 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5026
Poslední dražitel: 5862

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Děti
olej na kartonu, 56 x 71 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2012  20:45:00